افزایش سئو سایت از طریق تولید محتوای یونیک

در صورتی که شما به عنوان یک عکاس حرفه ای دارای وب سایت هستید و به دنبال افزایش ترافیک ورودی وب سایت خود هستید باید از تکینک های سئو آگاه باشید.

تصاویر بخش های بسیار مهمی از سایت هستند که میتوانند ترافیک بسیار زیادی را به وب سایت شما هدایت کنند.

از این رو هر عکاس باید یک راهنمای جامع برای افزایش سئو سایت عکاسی خود داشته باشد.

در این مقاله چک لیست افزایش سئو سایت عکاسی را برای شما گردآوری کرده ایم.

 

1- از برچسب Alt و عناوین استفاده کنید

تگ alt چیست؟ چرا باید از آن استفاده کرد و چگونه میتواند سبب افزایش سئو سایت عکاسی شود؟

جواب بسیار ساده است. گوگل نمی تواند تصاویر را بخواند یا درک کند. برچسب های Alt مانند توضیحات برای تصاویر شما هستند ، آنها تصویر شما را برای موتورهای جستجو ترجمه می کنند. تصاویر شما بدون آنها برای شبکه های جهانی تقریباً وجود ندارند. حال بیایید تصور کنید کسب و کار شما در ارتباط با تشریفات عروسی است. مشتری شما، یک عروس است که در حال برنامه ریزی برای روز عروسی خود است. او جستجوی Google را برای کلمات کلیدی خاصی مانند تشریفات عروسی انجام می دهد. در صورتی که شما از برچسب های alt برای تصاویر خود استفاده کرده باشید، یک سری از تصاویر شما در نتیجه جستجو ظاهر می شوند.

تگ alt برای تصاویر

تگ alt برای تصاویر

2- همه تصاویر را قبل از آپلود در سایت خود بهینه کنید

اگر تصاویر خود را در اندازه های اصلی و با وضوح تصویر بالا نگه دارید و آنها را در وب سایت خود بارگذاری کنید شما به آرامی وب سایت، تجربه کاربری سایت و کسب و کار خود را به ورطه نابودی خواهید کشید. چرا؟

از آنجا که وب سایت شما سنگین تر می شود و مدت زمان زیادی طول میکشد تا برای کاربر بارگذاری شود.

این داستان در آن جایی وحشتناک تر می شود که کسی سعی کند از طریق تلفن همراه خود به وب سایت شما دسترسی پیدا کند. کاربر داده های تلفن همراه خود را برای ورود به صفحه شما مصرف می کند و در نهایت با ناامیدی از بارگذاری سایت ناامید می شود و به سراغ وب سایت های دیگر می رود.

هر چند در آپلود تصاویر 4k برای صفحه نمایش آیفون یا ipad هیچ مشکلی وجود ندارد. اما شما فکر می کنید چه تعداد از مشتریان شما دارای صفحه 4k هستند؟ قطعا این افراد تعداد زیادی نیستند. به همین دلیل مهم است که تصاویر خود را بهینه نگه دارید. نگران نباشید اندازه های تصویر خود را بدون هیچ گونه تغییر ظاهری در کیفیت و وضوح میتوانید به طور قابل توجهی کاهش دهید. بهینه سازی تصاویر از فاکتورهای مهم در افزایش سئو سایت عکاسی میباشد.

بهینه سازی تصاویر برای افزایش سئو سایت عکاسی

بهینه سازی تصاویر برای افزایش سئو سایت عکاسی

3- بک لینک ایجاد کنید

به دریافت لینک از وب سایت دیگری به وب سایت بک لینک گفته میشود.

شما باید از یک قانون طلایی هنگام ساختن بک لینک های خود باید پیروی کنید: کیفیت بک لینک بسیار مهمتر از تعداد آن است.

یک بک لینک از یک وب سایت قابل اعتماد و مرتبط می تواند ارزش بیشتری را نسبت به 50 بک لینک از وب سایت های اسپم به سایت شما اضافه کند.

فراموش نکنید استفاده از مزرعه لینک (گروهی از وب سایت ها به یکدیگر به صورت مشترک لینک می دهند و یا یک وب سایت در قبال پرداخت پول لینک خریداری می کند) به عنوان یکی از تکنیک های کلاه سیاه سبب پنالتی شدن سایت شما خواهد شد. حتی در صورت عدم جریمه شدن کامل توسط گوگل، این نوع رفتار به رتبه شما آسیب خواهد زد. شما به عنوان یک عکاس به بسیاری از فرصت ها برای ساختن بک لینک دسترسی دارید.

بیایید یک مثال بزنیم: اگر شما به عنوان عکاس عروسی مشغول به کار هستید برای هر عروسی با ده ها تیم دیگر کار می کنید (فیلمبرداران ، آرایشگران ، تیم های برگزار کننده تشریفات ، گلفروشی ها ، سالن ها ، گروههای موسیقی و غیره). شما می توانید تصاویر خود را با تگ کردن هر یک از آن ها منتشر کنید. بیشتر آن ها ممکن است تصاویر شما را در وبلاگ یا رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند و از این طریق ترافیک ورودی وب سایت شما افزایش پیدا کند. یکی دیگر از ساده ترین راه ها برای گرفتن بک لینک ، فعال بودن آنلاین ، در رسانه های اجتماعی ، بر روی سیستم عامل های مختلف مربوط به کسب و کار شما است. در وب سایت های در بحث های وب سایت های مربوط به کسب و کار خود شرکت کنید، اظهار نظر کنید، عقاید و تجربه خود را به اشتراک بگذارید و لینک وب سایت های خود را در بخش نظرات بگذارید. مطمئن باشید از این طریق موفق به افزایش سئو سایت عکاسی خود میشوید.

 

4- برای مخاطبان خود بنویسید

افزایش سئو سایت از طریق تولید محتوای یونیک

افزایش سئو سایت از طریق تولید محتوای یونیک

وقتی صحبت از سئو می شود، محتوا بسیار مهم است شاید تا به حال بارها شنیده اید که می گویند “محتوا پادشاه است”. کار تولید محتوا را با هدف انجام دهید، فقط به دلیل داشتن محتوا در سایت خود ننویسید. مطالب شما باید آموزنده ، جدید و یا سرگرم کننده باشد. اگر در مورد طبیعت مشغول عکاسی هستید، در مورد تجربه خود بنویسید، داستان بگویید، طبیعت های دور و مناظر زیبا را توصیف کنید. پست های وبلاگ فقط برای نمایش کارهای شما و استفاده از کلمات کلیدی برای افزایش سئو سایت عکاسی نیستند، آنها همچنین به کاربران کمک می کنند تا درباره شخصیت، ارزش ها و عقاید شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. در این صورت است که آن ها می توانند به شما علاقه مند شوند. برای این که بتوانید برای تصاویر خود مطالب حرفه ای بنویسید این 6 مرحله را انجام دهید:

– از عناوین جذاب استفاده کنید. بهتر است از کلمه کلیدی در عنوان استفاده کنید اما خیلی هم مهم نیست. اگر استفاده از کلمه کلیدی از جذابیت عنوان کم می کند عناوین را فدای سئو نکنید.

– از کلمات کلیدی به صورت بی رویه استفاده نکنید. گوگل در درک کلمات کلیدی (مترادف و ترکیب های مشابه) بسیار موفق عمل کرده است. اگر در تمام متن خود یک کلمه کلیدی را در تعداد زیاد استفاده کنید مطمئن باشید به عنوان اسپم شناخته خواهید شد.

– فقط بر روی یک یا دو کلمه کلیدی (و مترادف آنها) در کل پست وبلاگ تمرکز کنید. اگر سعی کنید تعداد زیادی کلمات کلیدی را در یک مقاله قرار دهید شانس خود را برای داشتن رتبه بالاتر برای هر یک از کلمات کلیدی کاهش می دهید.

– به ساختار پست های وبلاگ خود توجه کنید. اطمینان حاصل کنید که خواندن آن ها برای کاربر آسان است. مطالب را در پاراگراف ها و جملات کوتاه تقسیم کنید. در صورت امکان، در هر 300-400 کلمه تصویر مرتبط اضافه کنید تا متن های طولانی شکسته شوند. همچنین می توانید از محتوای پشتیبان مانند فیلم ، اسلایدها ، نقل قول ها و غیره استفاده کنید.

– از برچسب(H1) برای عناوین و (H2, H3, H4) برای زیر عنوان ها استفاده کنید. استفاده از تگ ها به موتورهای جستجو کمک میکنند تا در مورد محتوای صفحات شما اطلاعات به دست بیاورند.

– در بخش های قبلی در مورد بهینه سازی تصویر، برچسب های alt و عناوین صحبت کردیم. مطمئن شوید که عنوان برچسب alt شامل کلمات کلیدی هستند.

– همه چیز را با کلمات و سبک خود بنویسید. محتوای یونیک برای تصاویر در افزایش سئو سایت عکاسی بسیار موثر است.

– و در آخر ، همیشه برای مخاطبان خود بنویسید و عکاسی کنید. خوانندگان باید مطالب و تصاویر شما را دوست داشته باشند تا به اشتراک بگذارند.

 

حتما بخوانید : راه های تشخیص جریمه شدن در گوگل

سخن نهایی:

افزایش سئو سایت عکاسی یک پروسه طولانی است که نیاز به تلاش و مطالعه دارد. شما نباید انتظار داشته باشید که در مدت زمان بسیار کوتاه در صفحات اول گوگل دیده شوید. در صورتی که وقت کافی برای بهینه سازی وب سایت خود ندارید میتوانید از کارشناسان سئوپندار کمک بگیرید.

این مجموعه سال های طولانی است که با بهره گیری از جدیدترین متدهای افزایش سئو توانسته است در زمینه بهینه سازی وب سایت خدمات شایسته ای را به مشتریان خود ارائه کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با سئو پندار تماس بگیرید.

منبع:
https://flothemes.com/everything-photographer-seo/

0 کامنت

دیدگاه خود را ثبت کنید

سوالات شما توسط متخصصان سئوپندار پاسخ داده میشود
دیگران را با نوشتن نظر خود، راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *