سئو کلاه سفید

تا به حال درباره معنای سئو کلاه سفید کنجکاو شده‌اید؟

سئو کلاه سفید شامل روش‌ها و تکنیک‌های مجازی است که سئوکاران کلاه سفید در عرضه و تولید محتوا به کار می‌گیرند تا این محتواها برای موتورهای جستجو قابل درک شده و به آسانی یافت شوند.

اگر مشتاقید که بدانید تکنیک‌های سئو کلاه سفید دقیقا شامل چه نکات و جزئیاتی هستند، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

اگر با مبانی سئو تا حدودی آشنا باشید، حتما متوجه شده‌اید که دو نکته اصلی در این میان وجود دارند اول خود محتوای تولیدی و دوم روش تبلیغ آن می‌باشد.

این دو مساله به قدری اهمیت دارند که در زمینه بازاریابی سایت اساس برنده و بازنده بودن محسوب می‌شوند.

در این مقاله ما بر اساس سئو کلاه سفید به بررسی تولید محتوا و تبلیغ آن می‌پردازیم.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید چه تکنیک‌هایی دارد؟

برای تولید محتوا با سئو کلاه سفید باید مراحلی پشت سر گذاشته شود که شامل موارد زیر است:

سئو کلاه سفید و بررسی کلمات کلیدی : در این مورد برای جستجو کلمات کلیدی یک فرق اساسی بین سئوکاری که کلاه سفید است با سئوکاری که کلاه سیاه می‌باشد، وجود دارد.

سئوکاری که کلاه سفید است پیگیر کلمات مربوط به سایت است که بالاترین میزان ترافیک را برای سایت به دست آورد که رقبای کمی در این باره دارند.

سئوکار کلاه سفید در واقع تمام کلمات کلیدی مرتبط را پیدا کرده و بهترین آنها را از نظر تعداد دفعات جستجو در چند سال اخیر انتخاب می‌کند.

اما در طرفی دیگر سئوکار کلاه سیاه است که در جستجوی کلماتی هستند که بالاترین میزان ترافیک را برای سایت به وجود می‌آورند و به اینکه آن کلمات با سایت ارتباطی داشته باشند، کاری ندارند.

تولید محتوا با کلمات کلیدی مرتبط : در این مرحله سئوکاری که کلاه سفید است، شروع به تولید محتوا با کلمات کلیدی مشخص شده در مرحله قبل می‌کند.

به عبارتی دیگر در این مرحله بر اساس کلمات کلید محتواهایی مرتبط با سایت تولید می‌شوند.

برای مثال اگر سایت درباره آموزش ترفندهای عکاسی است و کلمه کلیدی آموزش ترفندهای عکاسی برای تبلیغات خوراکی باشد، سئوکار کلاه سفید با مطالعه و بررسی یک مقاله مفید درباره تمامی ترفندهای آموزنده نحوه عکاسی تبلیغاتی خوراکی می‌نویسد و در سایت منتشر می‌کند.

اما سئوکاری که کلاه سیاه است، با تکرار پیوسته کلمه کلیدی آموزش ترفندهای عکاسی برای تبلیغات خوراکی در صفحه مقاله، سعی می‌کند تا به هدفش که افزایش تعداد کلمات کلیدی در مقاله و در نهایت افزاش تعداد کاربران سایت است، برسد.

همانطور که متوجه شدید در مرحله تولید محتوا با کلمات کلیدی مرتبط هم تفاوت‌های آشکاری بین سئوکار کلاه سیاه و سئوکار کلاه سفید وجود دارد.

نحوه لینک دهی

نحوه لینک دهی

نحوه لینک دهی داخلی به صفحه سایت : سئوکاری که کلاه سفید است در این مرحله قصد دارد که به صفحات سایت شما مانند صفحه‌ای که مقاله ترفندهای عکاسی را نوشتید، لینک‌های داخلی بدهد.

او این کار را با اطمینان حاصل کردن از اینکه ارتباطی بین صفحه مقصد و مبدا وجود دارد، انجام می‌دهد.

صفحه مبدا مقاله ترفندهای عکاسی است و صفحه مقصد مقاله‌ای که به آن لینک داخلی داده می‌شود، می‌باشد.

او چگونه این کار را انجام می‌دهد؟

با متن لنگر شده، این متن همان کلمه کلیدی است که بین این دو صفحه لینک می‌سازد.

در مقابل سئوکار کلاه سیاه، روش عملکردش با سئوکار کلاه سفید در این زمینه کاملا متفاوت است.

سئوکاری که کلاه سیاه است برای لینک دادن بین صفحه مبدا و صفحات مقصد به وجود ارتباط بین صفحات اهمیت نمی‌دهد و از تمام صفحات سایت به صفحه مقاله مورد نظر لینک می‌سازد تا تعداد لینک‌های دریافتی از مقاله را بالا ببرد.

نکته‌ای که در این مرحله باید به آن توجه کنید این است که وقتی شما در صفحات داخلی به کلمه‌ای که کلیدی نیست لینک می‌دهید، در واقع به گوگل می‌گویید که خواهان این هستید که صفحه مورد نظر با این کلمه هم رتبه بگیرد.

دقت کنید که تمام توصیه‌هایی که درباره استفاده نکردن از کلمه کلیدی به عنوان متن لنگری وجود دارد مرتبط با لینک خارجی می‌باشد نه لینک داخلی.

لینک‌های دریافتی از سایت‌های خارجی : در این مرحله سئوکار کلاه سفید در سایت‌های مرتبط و رقیب لینک اضافه می‌کند.

لینک را در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌های خود ثبت می‌کند.

همچنین امکان انتشار مطالب سایت را در شبکه‌های اجتماعی می‌دهد.

سئوکار کلاه سفید به صورت طبیعی برای تولید لینک به سایت عمل می‌کند و این کار را از طریق ساخت انواع لینک انجام می‌دهد اما سئوکاران کلاه سیاه اقدام به خرید لینک با کلمه کلیدی می‌کنند.

سئوکاران کلاه سفید با ترکیب کلمه کلید اصلی، کلمات مشابه و مشابه معنایی با کلمه کلیدی، لینک با متن عمومی و عکس اقدام به تولید انکر تکست خارجی می‌کنند.

 

سئو کلاه سفید و مساله تعداد لینک های ورودی

همانطوری که در بالا به مراحل سئو کلاه سفید اشاره کردیم، یکی از آنها تولید محتوا بود.

به همین دلیل برای افزایش رتبه سایت در سئو کلاه سفید روزانه هزاران لینک ایجاد می‌شوند.

زمانی که محتوایی در سئو کلاه سفید تولید می‌شود، طبق سرعت تولید سایت مورد نظر دارای بک لینک می‌شود.

ممکن است بپرسید که خرید تعداد بالایی از لینک‌ها برای سایتی با تعداد مخاطبین زیاد چه تاثیری بر سایت دارد؟

این کار نه تنها هیچ تاثیر بدی ندارد بلکه رتبه سایت شما را هم بهتر می‌کند اما مساله‌ای که ممکن است دردسر ساز شود این است که اگر این لینک‌ها حذف شوند، سایت مورد نظر افت و ضرر بدون بازگشتی را تجربه خواهد کرد.

 

مهارت بازاریابی آنلاین در سئو کلاه سفید

مهارت بازاریابی آنلاین برای سئوکاران کلاه سفید مساله مهمی محسوب می‌شود چرا که با کمک همین مهارت می‌توانند درآمدهای بسیار بالایی داشته و ارزش افزوده برای سایت‌ها ایجاد کنند.

سئوکاران کلاه سفید از طریق شبکه‌های اجتماعی، سایت‌ها و… می‌توانند مشتریان خوبی برای هر محصولی پیدا کنند و با کمپین‌های تبلیغاتی رضایت آنها را جلب کرده و فروش را افزایش دهند.

سئوکاران کلاه سفید با مهارت بازاریابی آنلاین در سطح حرفه‌ای می‌توانند با هر شرکتی از جمله شرکت‌های بین‌المللی همکاری کنند.

بازاریابی آنلاین در تمام دنیا تاثیرات شگرفی خلق می‌کند، شرکت‌هایی در کشوری هلند وجود دارند که تنها از این راه سالانه میلیاردها دلار کسب می‌کنند.

 

سئو کلاه سفید و آپدیت محتوا

سئوکاران کلاه سفید که در سایت محتواهایی را منتشر می‌کنند هرگز به صورت 100 درصد آنها را آپدیت نمی‌کنند.

زیرا صفحات سایت که شامل محتواهای تولیدی با سئو کلاه سفید هستند و رتبه‌دار می‌باشند، نیاز به تغییر این چنینی ندارند.

این محتواها تنها با اضافه شدن مطالبی جدید در ادامه مطالب قدیمی آپدیت می‌شوند.

تنها زمانی یک صفحه نیاز به اصلاح 100 درصدی دارد که شامل هیچ محتوای معنادار و خواندنی برای کاربران نباشد و فقط شامل چند کلمه باشد.

بنابراین به طور خلاصه در سئو کلاه سفید محتوای صفحات سایت هرگز به صورت کامل یا 100 درصدی اصلاح نمی‌شوند.

سئو

سئو

سئو کلاه سفید و روش به کار بردن تیترها در یک محتوا

فرض کنید که قرار است محتوایی برای یک صفحه ایجاد کنیم.

قطعا تمام محتواها یک تیتر بزرگ و اصلی در بالای صفحه قبل شروع هر گونه مطلبی دارند که کل مطالب صفحه درباره همان تیتر اصلی است.

فرض کنید موضوع اصلی فروش مانتو باشد.

قطعا این مطلب دارای زیرتیترهایی مانند مانتو مجلسی، مانتو اسپرت و… می‌باشد.

حالا همین زیر موضوع مانتو اسپرت هم می‌تواند دارای زیر تیترهایی مانند مانتو اسپرت با جنس کتان یا نخی باشد.

بنابراین هر صفحه سایت دارای یک تیتر اصلی با تگ H1 است که فقط یک بار تکرار می‌شود (فروش مانتو) و زیر تیترهای موضوع اصلی صفحه (مانتو مجلسی، اسپرت و…) با تگ H2 نوشته خواهد شد.

در نهایت برای زیرتیترهای موضوعاتی غیر از موضوع اصلی (مانتو اسپرت کتان و…) از تگ H3-H4 استفاده می‌شود.

حالا چرا در سئو کلاه سفید استفاده از این تگ‌ها اهمیت دارد؟

در واقع اینکه شما به عنوان یک سئوکار کلاه سفید چند بار این تگ‌ها را مجموعا در صفحات سایت به کار بگیرید، اهمیتی ندارد زیرا گوگل آنها را نمی‌شمارد تا بر این اساس به شما رتبه دهد.

هدف از استفاده این تگ‌ها خوانایی مطالب است که در دادن یک ساختار منجسم به محتواهای درون سایت کمک می‌کنند این خوانایی تاثیر زیادی در برقراری ارتباطی بهتر بین محتوا و گوگل و همچنین مخاطبین دارد.

 

سخن نهایی

تیم بهینه سازی وب سایت سئوپندار از آغاز فعالیت خود توانسته است تنها در مدت کوتاهی در زمینه سئو خدمات بسیار ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه دهد و به انتخاب شماره یک صاحبان کسب و کار تبدیل شود.

در صورتی که شما نیز به دنبال افزایش فروش اینترنتی خود و یا محبوبیت در شبکه های اجتماعی هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین و مطمئن ترین راه را به شما پیشنهاد دهیم.

0 کامنت

دیدگاه خود را ثبت کنید

سوالات شما توسط متخصصان سئوپندار پاسخ داده میشود
دیگران را با نوشتن نظر خود، راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *